×
LP

Aivar Riisalu: tunnen, et olen jälle ühiskonnale vajalik

11. november 2017,
Inimestele on tähtsad kolm asja: et leib oleks laual, vara kasvaks ja oleks ühiskondlik tunnustus, ütleb Aivar Riisalu. Priit Simson

Inimestele on tähtsad kolm asja: et leib oleks laual, vara kasvaks ja oleks ühiskondlik tunnustus, ütleb vastne Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu.

Kui Aivar Riisalu (56) möödunud nädalal Tallinna abilinnapea kandidaadiks esitati, tekkis torm. Kuidas siis nii – äsja kandideeris IRL-i ridades Tartu linnapeaks ja nüüd kipub Keskerakonna juhitava Tallinna abilinnapeaks? Ainult laisk ei leidnud sobivat kurja sõna, millega sellist põgenemist iseloomustada. Ja öeldigi. Meedias ja sotsiaalmeedias. Riisalu andis siin-seal lühikesi kommentaare. Vahel tundus, et muidu lõbus Riisalu kippus vastates turri minema. Aga pikemaks intervjuuks andis ta nõusoleku viimasel hetkel. Kohtume Tallinna volikogu vastas kohvikus samal õhtul, kui volikogu ta abilinnapeaks valib. Riisalu tellib alkoholivaba õlle. Sel hetkel, kui fotograaf ta õlleklaasiga kaadrisse püüab, mõistab Riisalu eksimust. „Pane tähele, nüüd öeldakse, et näe, võtan sellisel hetkel rahulikult õlut,” mõmiseb ta. Rahuneme.

Edasi lugemiseks , telli digipakett või osta artikkel
0,99 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>