×
LP

Uued hommikused äratajad eetriapsude ootel

26. august 2017,
Kui esmapilgul tundub, et teleekraanile on lastud lõbus noorpere, siis tegelikult polnud noored enne saatejuhiks valimist omavahel tuttavadki. Martinile on suureks toeks abikaasa Hanna ja Heli tähelepanu kuulub seitsmekuusele tütrele Nora Maile. Tiit Blaat

„Terevisiooni” uued saatejuhid Heli Luik ja Martin Veisman hakkavad juba kuue päeva pärast tuhandeid televaatajaid äratama.

Martini (32) ja Heliga (28) kohtudes saab esimese hetkega aru, et tegu on särasilmsete ja vahetute inimestega, kes on otsekui loodud hommikuti televaatajail und silmast pühkima. Miski ei reeda, et neil oleks raske vara ärgata ja kõiki teisi reipalt üles ajada. Nende enda sõnul on veel vara hõisata. „Praegu on hommikuti väljas valge, saab liikuda rattaga kiirelt kodu ja töö vahet, aga eks näis, mis novembriks on saanud,” nendib Martin, kes enda sõnul pole sugugi hommikuinimene. Enamasti lahkub ta kodust hiljem kui abikaasa Hanna ja on võimeline öösel kauem tegutsema, et asjad tehtud saaksid. „Eks on vaja lihtsalt seda sütikut, mis õigel ajal liikuma paneks. Otse-eeter seda kahtlemata on,” märgib ta.