×
LP

Valmis olla... start!

02. detsember 2017,
1
Altuzarra kehasse töödeldud lõikega sametpintsak ja komplekti sobivad püksid. Ideaalsed nii koos kui ka eraldi kandmiseks. Foto: Scanpix

Aasta kõige pidulikum kuu on alanud! Et jõuaksid jõulupidudele õigel ajal ja otse kontorist, mõtle peoriietusele juba hommikul, kui end tööleminekuks sätid.

Peoriietus ei tähenda alati peeni pitse ja säravaid litreid – eriti kui räägime sellistest jõulu- ja aastalõpuistumistest, mida korraldatakse argipäevaõhtuti restoranis või kellegi kodus. Siiski tasub end natuke erilisemalt riidesse panna, sest on ju terve aasta jagu mälestusi, millele tagasi vaadata. 

Salapärane samet

Peale selle, et samet on hooaja totaalne moehitt, kätkeb samet midagi luksuslikku ja ehk kuninglikkugi. Olles väärikas ja keha vastas mõnusalt pehme, sobib seda materjali päevalgi kanda. Miks mitte terve päev tavapärasest veidi pidulikum välja näha? Kes üleni sametkostüümi riietuda ei tihka, valigu sametine seelik või pintsak. Viimane sobib näiteks ka argiste teksapükste peale, muutes riietuse üldmulje kohe palju naiselikumaks ja aastalõpule kohaselt kaunimaks.