×
Sport

Pole olemas halba reklaami! Conor McGregor, uus maailma karmim mees

14. aprill 2018,
21
Conor McGregori ebatavaline väljanägemine ja hullumeelne käitumine on teinud temast meedia lemmiku. Foto: REUTERS/SCANPIX

Üks maailma tuntumaid sportlasi Conor McGregor trügib sisse nii uksest kui ka aknast.

Poksifännid mäletavad kindlasti Mike Tysoni kuldaegu. Tyson oli värvikas nii ringis kui ka ringist väljas. Ise tituleeris ta seejuures end maailma kõige karmimaks meheks. Tänapäeval on uued ja kohati sama kurikuulsad staarid. Võitlusspordimaailmas on meedia lemmiklapseks kujunemas iirlasest MMA-äss Conor McGregor. Uus karmim mees maailmas.

29-aastane McGregor on oma värvikate matšide, tätoveeritud keha, hullumeelse käitumise ja sõnavõttudega olnud meedia huviorbiidis juba aastaid. Globaalseks täheks kerkis ta mullu, kui võttis ette poksimatši Floyd Mayweather juunioriga. McGregor teenis sellega umbkaudu 100 miljonit dollarit, kuid rahahunnik ei jätnud teda niisama koju passima. Soontes vemmeldav veri viis iirlase hiljuti tegudeni, mis ähvardavad lõppeda vanglakaristusega. Hullumeelsele käitumisele vaatama usuvad eksperdid, et kaasvõitlejate ründamine toob lõpuks rahalist kasu nii McGregorile endale kui ka vabavõitlussarjale UFC.